TÜRKİYE HOKEY FEDERASYONU

Atatürk Hokey Federasyonu

Başkanın Mesajı

Şahsım ve Yönetim Kurulu olarak sizlerden almış olduğumuz güçle çalışmalarımıza süratle başlamış bulunmaktayız. Bizlere verdiğiniz bu mühim ve sorumluluk gerektiren görevde sizlerin güvenine layık olup, Ülkemizi temsil etme gururunu yaşamak istiyoruz. Yüce Türk Milletini temsil etmenin yüklediği büyük sorumluluğun ve vebalin idraki içerisindeyiz.

Başarı için, vermiş olduğumuz sözlerimizi eylemlerimize dönüştürecek, Hokey camiamızın öncelikli meselelerini en tutarlı ve en sağlam şekilde temsil edeceğiz. Hokey sporunun problemlerinin üstesinden gelecek bilgi ve donanıma sahip olduğumuzu ayrıca imkanlar dahilinde tüm problemleri çözeceğimizi bilmenizi isteriz.

Amacımız asla slogan federasyonu olmayıp, tespit ettiğimiz problemleri teker teker çözüme kavuşturmak ve koyduğumuz hedeflere de birer birer ulaşmaktır. Yönetimde çağdaşlık, şeffaflıkkatılımcılık ve adalet prensiplerine inancımız doğrultusunda eylem ve proje üretmek temel anlayışımız olacaktır. Çağımızda; katılımcılığın ve şeffaflığın yönetime yansımadığı kurumların, kalıcı eserler üretmelerinin ve bunlara sahip çıkmalarının mümkün olmadığı inancını taşıyoruz.

Sorumluluk aldığımız andan itibaren devam edecek süreç içerisinde, sahip olabileceğimiz eksikliklerimiz hususunda, yapıcı ve yol gösterici tüm eleştirilere içtenlikle saygı duyacağımızın bilinmesini isteriz. Şahsım ve Yönetim Kurulum, asla kendi tutkularının esiri olmayıp, temsil ettiğimiz camiamıza en iyi şekilde hizmet etmek ve kalıcı değerler kazandırmak tutkusu içerisinde olacaktır.

Saygılarımla,

Sadık KARAKAN

Federasyon Başkanı