TÜRKİYE HOKEY FEDERASYONU

Atatürk Hokey Federasyonu
2. KADEME TEMEL ANTRENÖR YETİŞTİRME KURS DUYURUSU

2. KADEME TEMEL ANTRENÖR YETİŞTİRME KURS DUYURUSU

2 - 8 Ekim 2023 tarihlerinde Malatya’da 2. Kademe Temel Antrenör Uygulama Eğitim Kursu açılacaktır.

Kurs Yeri: Malatya

Kurs Eğitim Tarih Aralığı: 2 - 8 Ekim 2023

Başvuru tarihi ve saati : 18 Eylül 2023- Saat: 11:00

Son başvuru tarihi: 25 Eylül 2023- Saat: 15:00

Ödemeyi sadece referans kodu gönderilen (spor bilgi sisteminden veya mail adresinden referans kodunun gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.) kişiler gerçekleştirecektir. Referans kodu gönderilen kursiyerlerin ücreti en geç 25 Eylül 2023 tarihinde saat 17:00’e kadar TCKN ile Türkiye Ekonomi Bankasına - TEB (Ödemeler - Fatura Ödeme - Faturalar - Hizmet Seçiniz - Diğer - Kurum Seçiniz - GSB Federasyon - Tc Kimlik Numarası) yatırmaları gerekmektedir.

Katılımcı listesi Türkiye Hokey Federasyonu resmi internet sayfasından 26 Eylül 2023 Salı günü saat 16:00 da yayınlanacaktır.

Ödeme Bilgisi:

*Temel Eğitimden başarılı olup 2. Kademe Temel Antrenör Uygulama Eğitimi kursuna katılacaklar için kurs ücreti 750,00 TL

IBAN numarasına yatırılan, HAVALE-EFT ödemeleri KABUL EDİLMEYECEKTİR.

BÜTÜNLEMEDEN KALAN KURSİYERLER

2.Kademe Kıdemli Antrenör Uygulama Kurslarında bütünlemeye kalan kursiyerlerin bundan sonraki süreçte başvurularını Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapacak olup, “Başvuru Yönlendirme Kılavuzu” linkte yer almaktadır.

Eğitim Programı:

*Kursa katılmaya hak kazanan kursiyerlerin ve bütünlemeye katılacakların isim listesi ve ders programı aynı anda web sitemizden yayınlanacaktır.

Kursa Başvuru Şekli:

*Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

-e-devlet Giriş

-Gençlik ve Spor Bakanlığı

-Spor Bilgi Sistemi

-Uygulamaya Git

-Spor Elemanı

-Antrenör

-Kurs

Kişisel bilgiler kısımlarını doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz e-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri e-posta adresiniz üzerinden gerçekleştirilecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtilmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur.

*Kurs için başvuru evrakları e-devlet kapısı, spor bilgi sistemi üzerinden yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur