2018-2019 Salon Sezonu Eğitim-Gelişim Semineri 24-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Alanya’da Sun Prime Numa Beach Otel’de yapılacak.

  • Seminerimize misafiri ile gelmek isteyen katılımcılarımız, misafir başına gecelik 200 TL’yi federasyonumuzun IBAN numarasına yatırıp, 312-3103513 numaralı telefonu arayarak bilgi vermelidir. Otel girişinde ödeme sadece banka havale/eft yöntemi ile ve Makbuz karşılığı nakit olarak yapılacağından katılımcılarımızın bunu göz önünde bulundurarak ödemeyi seminer öncesinde yapmaları faydalarına olacaktır.

Single konaklamak isteyen katılımcılarımız ise gecelik 100 ₺’yi federasyonumuzun IBAN numarasına göndererek 312-3103513 numaralı telefonu arayıp bilgi vermelidir.

‼Otel girişinde kredi kartı ile ödeme kabul edilmeyecektir,ödemeler yalnızca federasyonumuzun IBAN Numarasına ya da makbuz karşılığı elden yapılacaktır

Hakem Bilgi Formu 

HAKEMLER 

İlgili seminere katılım sağlayacak  2019-2020 Sezonu vizesini yaptırmış olan FIH, Uluslararası, Uluslararasına Aday, Ulusal, Ulusala Aday, İl ve Aday Hakemlerin Federasyonumuzun aşağıda belirtilen IBAN numarasına en geç  18 Ekim 2019 Cuma Günü mesai saati bitimine kadar seminer katılım ücreti olarak 250 TL yatırmaları gerekmektedir. 

Seminere katılamayacak hakemlerimizin Merkez Hakem Kurulu tarafından mazeretleri geçerli bulunduğu takdirde 2019-2020 Açık Alan Sezonunda görev alabilmeleri için Federasyon hesabına Seminer katılmama ceza bedeli olarak 500 TL yatırmaları gerekmektedir. Seminere katılmayan Aday Hakemler 2019-2020 Sezonu Açık Alan Sezonunda görev alamayacaktır.

Hakemlerimizin  ücretlerini yatırırken açıklama kısmına İsim, Ünvan ve Açıklama bildirmeleri zorunludur. Açıklama kısmı eksik olan katılımcının başvurusu kesinlikle dikkate alınmayacaktır.

(Örn: Ahmet GÜRSOY / Ulusal Hakem / Seminer Ücreti)

Seminere katılım sağlayacak hakemlerimizin gidiş-dönüş yol ücretleri (Resmi otobüs rayiç bedeli üzerinden) ve konaklama giderleri federasyonumuz tarafından karşılanacaktır.

Hakemlerimiz yukarıda yer alan hakem bilgi formunu 18 Ekim 2019 Cuma  günü mesai bitimine kadar evrak@turkhokey.gov.tr adresine göndermelidir.

Türkiye Ekonomi Bankası

IBAN: TR 78000 3200 00000 0059 3446 69

ANTRENÖRLER

İlgili seminere katılım sağlayacak Antrenörlerimiz Gençlik ve Spor Bakanlığından Federasyonumuza gelen resmi yazı sonucunda başvurularını     E Devlet – Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapmaları gerekmektedir.

Banka Şubesinde para yatıracak Antrenörlerimiz görevli bankacıya GSB – Federasyon ücretini yatıracaklarını  söyleyerek TC Kimlik numaralarıyla sisteme kayıtlı seminer katılım ücretini (200,00 TL) ödeyebileceklerdir. E Devlet üzerinden son başvuru tarihi 21 Ekim 2019 tarihidir.

E Devlet üzerinden seminer başvurularını yapmayan antrenörlerimiz önümüzdeki dönemlerde açılacak Antrenörlük Kurslarına katılamayacaklardır. Bu sebeple antrenörlerimizin başvurularını mutlaka E Devlet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

Gelişim seminerine katılmayan ancak önümüzdeki Açık Alan Sezonunda bir kulüple sahaya çıkacak antrenörlerimiz Federasyonca belirlenen 600 TL ücreti Federasyon hesabına yatırmaları gerekmektedir.

Seminere katılım sağlayacak Antrenörlerimizin gidiş-dönüş yol ücretleri (Resmi otobüs rayiç bedeli üzerinden) ve konaklama giderleri federasyonumuz tarafından karşılanacaktır.