3-5 Eylül 2019 tarihleri arasında Gaziantep Hokey Sahasında oynanan 2018-2019 Sezonu U16 Erkekler Hokey 5s 2.Lige Yükselme Maçları sona erdi.

U16 Erkekler Hokey 5s 2.Lige Yükselme Maçlarında Gaziantep Doruk, Şehitkamil Halk Eğitim GSK, Kartepe Belediyesi SK, Gençlik ve Spor Etkinlikleri SK,Denizli Cavidil ve Fırat SK katıldı.

Şampiyon ve ikinci olan kulüplerin 2020 yılında yapılacak U16 Erkekler Hokey 5s 2.Ligine yükseleceği maçlarda, namağlup olarak tüm maçlarını kazanıp 15 puan toplayan Gaziantep Doruk SK şampiyon, aldığı bir mağlubiyet ve dört galibiyetle 12 puan toplayan Şehitkamil Halk Eğitim GSK ise ikinci oldu.

U16 Erkekler Hokey 5s 2.Lige Yükselme maçlarının sona ermesiyle Gaziantep Hokey Sahasında kupa töreni düzenlendi.

Şampiyon olan Gaziantep Doruk SK’nın kupa ve madalyalarını Başkan Vekilimiz Bayram Yüksel ile Gaziantep Gençlik Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Mehmet Karakuş,

İkinci olan Şehitkamil Halk Eğitim GSK’ya kupa ve madalyalarını Gaziantep Gençlik Spor Hizmetleri Müdürü Nurettin Özyürek ve Halk Eğitim Müdürü Muhittin Karasu,

Üçüncü olan Kartepe Beeldiyesi SK’ya ise kupa ve madalyalarını Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Kaplan ve Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ercan Karateke takdim etti.

 

U16 Erkekler Hokey 5s 2.Lige Yükselme Maçları toplu sonuçları ve puan durumu;