2018-2019 Sezonu Erkekler Açık Alan Süper Lig Kupa Töreni #Osmaniye Hokey Sahasında yapıldı!‬

Gaziantep Polisgücü’nün şampiyon, Nizip Belediyesi’nin 2., Nizip GSK’nın da 3. olduğu 2018-2019 Sezonu Erkekler Açık Alan Süper Lig ‘de kupa töreni bireysel ödüller ile başladı.

Süper Ligin En İyi Kalecisi unvanını almaya hak kazanan Nizip Gençlik ve Spor Kulübünden Necip Çilkız’a ödülünü Kurul Üyemiz Celal Akarçay takdim etti.

Süper Ligin Gol Kralı olan Gaziantep Polisgücü’nden Reza Nourrazzadeh’e ödülünü Kurul Üyemiz Halil Çınar verdi.

Süper Ligin En İyi Oyuncusu seçilen Nizip Belediyesi sporcusu Onur Açıkgöz’e plaketini Milli Takım Antrenörümüz Rajab Nourani takdim etti.

2018-2019 Sezonu Erkekler Açık Alan Süper Lig’i 3. olarak tamamlayan Nizip GSK’ya kupa ve madalyalarını Başkan Yardımcımız Caner Erim ve Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Kaplan takdim etti.

2018-2019 Sezonu Erkekler Açık Alan Süper Lig’i 2. olarak tamamlayan Nizip Belediyesi’ne kupa ve madalyalarını Başkan Vekilimiz Bayram Yüksel ve Yönetim Kurulu Üyemiz Ömer Faruk Yakar verdi

2018-2019 Sezonu Erkekler Açık Alan Süper Lig’i Şampiyonu olan Gaziantep Polisgücü’ne kupa ve madalyalarını Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara ve Federasyon Başkanımız Sadık Karakan takdim etti.

2018-2019 Sezonu Erkekler Açık Alan Süper Lig kupa töreninde Federasyon Başkanımız Sadık Karakan, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’ya 1923 Milli Takım Forması ve isminin yazılı olduğu Hokey Sopası hediye etti.