11-13 Ocak 2018 tarihleri arasında Avusturya’nın Başkenti Viyana’da oynanacak U21 Erkekler Salon Avrupa Şampiyonasında mücadele eden Millilerimiz Avrupa Şampiyonasının son maçında Hırvatistan’ı 9-3 mağlup etti.

Avrupa’nın en üst kategorisinde ve en iyi 8 takımın bulunduğu şampiyonadaki son maçında Hırvatistan ile karşılaşan millilerimiz maçın başında yediği  gol ile 1-0 geriye düştü. Bu gole cevabı maçın 6. dakikasında attığı gol ile Müslüm Elagöz verdi ve skoru 1-1’e getirdi.

12. dakika gerçekleşen Hırvatistan hücumuna engel olamayan Millilerimiz kalesinde golü görerek 2-1 geriye düştü. Yenilen bu golden sonra toparlanan Ay Yıldızlılar Müslüm Elagöz (2),Celal Aydın,Mert Taşkaya, Samet Aydoğan,Furkan Ataş,Müslüm Ekinci ve Mehmet Can Bankoğlu’nun attığı gollerle 9-2 öne geçti. Maçın sonra dakikasında Hırvatistan bir gol daha atarak farkı 6’ya indirdi ve maç 9-3’lük skorla sona erdi.

Millilerimiz bu sonuçla birlikte Avrupa Şampiyonası’nı 5. olarak tamamladı. U21 Erkek Milli Takımımız 2021 yılında düzenlenecek Avrupa Şampiyonasında yeniden mücadele edecek.