27-28 Haziran 2018 tarihleri arasında yapılması planlanan fakat Yükseköğretim Kurumları Sınavı nedeniyle ertelenen  Kadınlar – Erkekler A Milli Takım Aday Kadro Sporcu Seçmeleri 23 Temmuz 2018 Pazartesi Günü saat 09:00’da, A Milli Takım Aday Kadro Kaleci Seçmeleri ise 24 Temmuz 2018 Salı Günü saat 11:00’da Konya Saraçoğlu Hokey Sahasında  yapılacaktır. Kalecilerimiz için bir test yapılmayacak olup, sahada uygulanacak çalışma programına göre gözleme dayalı seçim yapılacaktır.

Milli Takım Aday Kadro Seçmelerinde uygulanacak testler sonucunda ;

Erkeklerde 20 Sporcu, 4 Kaleci ile

Kadınlarda 20 Sporcu 4 Kaleci

Milli Takım Aday Kadro 1. Kampına davet edilecektir.

Testlerde başarılı olan sporcularımızın yol ücreti Federasyonumuzca karşılanacaktır. Tüm sporcularımızın konaklaması Federasyonumuzca karşılanacak olup, konaklama yeri daha sonra açıklanacaktır.

18 Yaş ve altından bulunan sporcularımız daha önce 10-11 Haziran 2018 tarihleri arasında Osmaniye’de yapılan seçmelere katıldıklarından dolayı A Milli Takım Seçmelerine katılamazlar. Ancak A Milli Takım Kadınlar – Erkekler Aday Kadro Hazırlık Kampı’na 18 yaş ve altı sporcularımız performanslarına göre Milli Takım Antrenörleri ve Teknik Kurul’un onayı ile katılabilirler.