12-15 Nisan 2018 tarihleri arasında Osmaniye’de oynanan 2017-2018 Sezonu

  • U16 Erkekler Hokey 5s 1.Lig
  • U16 Kızlar Hokey 5s 1.Lig
  • U16 Erkekler Hokey 5s 2.Lig
  • U16 Erkekler Hokey 5s 2.Lig’i sona erdi.

4 ligin de sona ermesiyle Osmaniye Hokey Sahasında kupa töreni düzenlendi.

U16 Erkekler Hokey5s 1.Lig’de Şampiyon olan Nizip Belediye SK’nın kupa ve madalyalarını Lig ve Organizasyon Kurulu Üyemiz Halil Çınar verdi.

 

U16 Erkekler Hokey5s 1.Lig’de İkinci olan Nizip HEM SK’nın kupa ve madalyalarını Osmaniye İl Temsilcimiz Kemal Yalçın takdim etti.

U16 Erkekler Hokey5s 1.Lig’de Üçüncü olan Peyas SK’nın kupa ve madalyalarını Milli Takım Antrenörlerimizden Ali Küpeli takdim etti

——————————————————————————————————

U16 Erkekler Hokey 5s 2.Lig’de Şampiyon olan Kahramanmaraş Hokey SK’nın kupa ve madalyalarını milli takım antrenörümüz Mustafa Çilkız takdim etti.

U16 Erkekler Hokey 5s 2.Lig’de ikinci olan Adana Hokey SK’nın kupa ve madalyalarını ulusal hakemlerimizden Şinasi Kurt takdim etti.

U16 Erkekler Hokey 5s 2.Lig’de üçüncü olan Bolu Bld SK’nın Kupa ve madalyalarını Haydarpaşa SK antrenörü Varol Vardar takdim etti.

——————————————————————————————————

 

U16 Kızlar Hokey 5s 1.Lig’de  Şampiyon olan Nizip GSK’nın kupa ve madalyalarını Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Ocakoğlu takdim etti.

U16 Kızlar Hokey5s 1. Lig’de ikinci olan Gaziantep Doruk SK’nın kupa ve madalyalarını Osmaniye Hokey Sahası Tesis Amiri Ali Kaynar takdim etti

U16 Kızlar Hokey5s 1. Lig’de üçüncü olan Kırıkkale GSK’nın kupa ve madalyalarını Milli Takım Antrenörlerimizden Serkan Şen takdim etti

——————————————————————————————————

U16 Kızlar Hokey5s 2. Lig’de Şampiyon olan Hisar GSK’nın kupa ve madalyalarını Milli Takım Antrenörlerimizden Garip Avcı takdim etti

U16 Kızlar Hokey 5s 2. Lig’de ikinci olan Muğla Ege Yıldızları SK’nın kupa ve madalyalarını Uluslararası Hakemlerimizden Hakan Kanıpek takdim etti

U16 Kızlar Hokey 5s 2. Lig’de üçüncü olan Adana Hokey SK’nın kupa ve madalyalarını Milli Takım Kaleci Antrenörlerimizden Ercan Tekin takdim etti.

U16 Kızlar Hokey 5s 2. Lig’de üçüncü olan Adana Hokey SK’nın kupa ve madalyalarını Milli Takım Kaleci Antrenörlerimizden Ercan Tekin takdim etti.


 

U16 Hokey 5s Ligleri sonucunda oluşan puan durumları ve maç sonuçları