14-15 Ekim 2017 tarihleri arasında Amasya’ta yapılacak olan Milli Takım Seçme testlerine katılacak olan sporcuların bilgileri aşağıdadır.

Aşağıdaki listede ismi bulunan sporcularımız  13.10.2017 Cuma Günü saat 17:00’da Amasya Spor Salonunda toplanacaktır. Sporcularımızın konaklama işlemleri Federasyonumuz tarafından organize edilmiştir.

Sporcularımız ekipman ve kıyafetlerini kendileri getireceklerdir.

AMASYA PROGRAMI

13 EKİM 2017 SAAT:17:30 PANSİYONA GİRİŞ

14 EKİM 2017 SAAT:13:00 1. AŞAMA TESTİ

15 EKİM 2017 SAAT:10:00 2. AŞAMA TESTLERİ

Bilgi ve İrtibat için;

Seyit Ahmet Kanık (Amasya İl Temsilcisi) : 0 505 351 48 72

MİLLİ TAKIM SPORCU SEÇME TESTLERİNE KATILACAK SPORCU LİSTELERİ 
14-15 EKİM AMASYA
SIRA KULÜP ADI SPORCU AD-SOYADI TESTE KATILACAĞI İL
1 MUĞLA OLİMPİK SK ALEYNA BAŞBUĞ AMASYA
2 AMASYA ÜNİVERSİTESİ GSK KADER TUNÇ AMASYA
3 KONYA GSK MEDİNE BALLI AMASYA
4 MUĞLA OLİMPİK SK ELİF BACAK AMASYA
5 KIRIKKALE GHSİM SK TUĞÇE ŞAHİNER AMASYA
6 KIRIKKALE GHSİM SK ELİF AKSOY AMASYA
7 ZONGULDAK GENÇLİK MERKEZİ SEDANUR BAYRAM AMASYA
8 ZONGULDAK GENÇLİK MERKEZİ DERYA AYAŞ AMASYA
9 ZONGULDAK GENÇLİK MERKEZİ DOĞA ŞAHİN AMASYA
10 KIRIKKALE GHSİM SK ECE ŞAHİNER AMASYA
11 KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD SK MUKADDES GÜRSOY AMASYA
12 KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD SK GİZEM SÖYLER AMASYA
13 ZONGULDAK GENÇLİK MERKEZİ GAMZE ÇAKMAK AMASYA
14 KIRIKKALE GHSİM SK HATİCE DEMİR AMASYA
15 BOLU BLD SK HAZİME NUR KIZILIRMAK AMASYA
16 EGE YILDIZLARI SK MELİS AKMEŞE AMASYA
17 BOLU BLD SK KÜBRA GÜZELAL AMASYA
18 BOLU BLD SK AYLA ESEN AMASYA
19 MÜRÜVVET KÖKSAL AMASYA
20 SİNEM ALPAKAN AMASYA
21 ELİF GİZEM CENGİZ AMASYA
SIRA KULÜP ADI SPORCU AD-SOYADI TESTE KATILACAĞI İL
22 MUĞLA GSK DOĞUKAN GECEGİDER AMASYA
23 DALAMAN BLD SK ASRIN BORA ÇAYLI AMASYA
24 MUĞLA GSK MEHMET TANIŞ AMASYA
25 AMASYA HOKEY GENÇLİK VE SPOR KLB. RAMAZAN TURAN SARIOĞLU AMASYA
26 FATSA DENİZCİLİK MESLEK  LİSESİ SK ALİHAN ÖZKAN AMASYA
27 FATSA DENİZCİLİK MESLEK  LİSESİ SK OĞUZHAN MUTLU AMASYA
28 SELÇUKLU BELEDİYE SK FURKAN YAŞAR EKEN AMASYA
29 NİZİP AHMET ÇEKER AMASYA
30 MUĞLA GSK AYTUĞ KAPLAN AMASYA
31 AMASYA GSK YASİN SEKMEN AMASYA
32 SELÇUKLU BELEDİYE SK ABDÜSSAMED KARADENİZ AMASYA
33 BOLU BLD SK MERT TAŞKAYA AMASYA
34 KONYA GSK SERHAT ŞİMŞEK AMASYA
35 MUĞLA GSK SAMET AYDOĞAN AMASYA
36 MUĞLA GSK ABDÜLKADİR CİHAT DEMİR AMASYA
37 SELÇUKLU BELEDİYE SK CEMİL POLAT ÖZATA AMASYA
38 AMASYA GSK MUSTAFA YILMAZ AMASYA
39 GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SK ALİ AKIN ÖZKILIÇ AMASYA
40 KONYA GSK FAHRİ AÇIKGÖZ AMASYA
41 BOLU BLD SK NUMAN POYRAZ AMASYA
42 BOLU BLD SK VAKIF ONUR KILINÇ AMASYA
43 BOLU BLD SK DOĞANCAN YALÇIN AMASYA
44 BOLU BLD SK ÖMER ANIL KARAKUŞ AMASYA
45 DEMİR TENİS HOKEY GSK MELİH DEMİREL AMASYA
46 AMASYA GSK BÜNYAMİN BÜLBÜL AMASYA
47 AMASYA GSK GÖKHAN KAYA AMASYA
48 AMASYA GSK İSMET MESUT YILMAZ AMASYA
49 DEMİR TENİS HOKEY GSK ERAY USLU AMASYA
50 ALANYA BLD SK TAHSİN ENES GÜNHAN AMASYA
51 DEMİR TENİS HOKEY GSK UĞUR KAYA AMASYA
SIRA KULÜP ADI SPORCU AD-SOYADI TESTE KATILACAĞI İL
52 KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD SK ASLIHAN AYÇA AİŞE KÜÇÜKOĞLU AMASYA
53 KIRIKKALE GHSİM SK KEVSER SENA ÜRÜN AMASYA
SIRA KULÜP ADI SPORCU AD-SOYADI TESTE KATILACAĞI İL
54 SELÇUKLU BELEDİYE SK ABDULLAH ENSAR TURNA AMASYA
55 DEMİR TENİS HOKEY GSK ARDA DURMUŞ AMASYA
56 MUĞLA GSK ERDEM CEM YİĞİT AMASYA
57 BOLU BLD SK FATİH KAYRANCIOĞLU AMASYA
58 AMASYA GSK YUNUS EMRE CEYLAN AMASYA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here