HAKEMLER 

İlgili seminere katılım sağlayacak  2017-2018 Sezonu vizesini yaptırmış olan FIH, Uluslararası, Uluslararasına Aday, Ulusal, Ulusala Aday,İl ve Aday Hakemlerin Federasyonumuzun aşağıda belirtilen IBAN numarasına en geç  23 Ekim 2017 Pazartesi Günü mesai saati bitimine kadar seminer katılım ücreti olarak 200 TL yatırmaları gerekmektedir.  

Seminere katılamayacak hakemlerimizin Merkez Hakem Kurulu tarafından mazeretleri geçerli bulunduğu takdirde 2017-2018 Sezonu Salon Sezonunda görev alabilmeleri için Federasyon hesabına Seminer katılmama ceza bedeli olarak 400 tl yatırıp ilgili Salon Sezonunda görev alabilirler.

Hakemlerimizin  ücretlerini yatırırken açıklama kısmına İsim, Ünvan ve Açıklama bildirmeleri zorunludur. Açıklama kısmı eksik olan katılımcının başvurusu kesinlikle dikkate alınmayacaktır.

(Örn: Ahmet GÜRSOY / Ulusal Hakem / Seminer Ücreti)

Seminere katılım sağlayacak hakemlerimizin gidiş-dönüş yol ücretleri (Resmi otobüs rayiç bedeli üzerinden) ve konaklama giderleri federasyonumuz tarafından karşılanacaktır.

Hakemlerimiz aşağıda yer alan dilekçe örneğini 23 Ekim 2017 Pazartesi günü mesai bitimine kadar evrak@turkhokey.gov.tr adresine göndermelidir.

 

Dilekçe