12-18 Mayıs 2017 tarihleri arasında Konya Saraçoğlu Hokey Sahasında oynanan Kadınlar  – Erkekler Açık Alan Süper Lig 2. Etap sonunda kupa töreni düzenlendi.

Kadınlar Süper Lig’de Şampiyon olan Gaziantep Polisgücü SK’ya ve Erkekler Süper Lig’de şampiyon olan Bolu Bld SK’ya kupa,madalya ve sertifikalarını Federasyon Başkanımız Sadık Karakan ve Milli Sporcumuz Büşra Tırpan takdim etti.

Kadınlar Süper Lig’de 2. olan Gaziantep Büyükşehir Bld SK’ya kupa,madalya ve sertifikasını Başkan Vekilimiz Bayram Yüksel verdi.

 

Erkekler Süper Lig’de 2. olan Gaziantep Polisgücü SK’ya kupa,madalya ve sertifikasını Başkan Yardımcımız Caner Erim ve Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Kaplan verdi.

 

Erkekler Süper Lig’de 3. olan Osmaniye GSK’ya ise kupa,madalya ve sertifikasını MHK Başkanımız Okan Sarı verdi.

 

Bireysel Ödüllerde ise;

 

Erkekler Açık Alan Süper Lig’de;

 

En iyi oyuncu ödülünü almaya hak kazanan Bolu Bld SK oyuncusu Onur Açıkgöz’ün sertifikasını Osmaniye GSK antrenörü Ferit Alpar,

En iyi kaleci ödülünü almaya hak kazanan Osmaniye GSK oyuncusu Kazım Rıdvan Ateş’in sertifikasını Gaziantep Polisgücü SK antrenörü Yusuf Kasım

Gol Kralı ödülünü almaya hak kazanan Osmaniye GSK oyuncusu Batuhan Erman’ın sertifikasını Organizasyon Kurulu Üyemiz İbrahim Halil Çınar takdim etti.

 

Kadınlar Açık Alan Süper Lig’de;

En iyi oyuncu ödülünü almaya hak kazanan Gaziantep Polisgücü SK oyuncusu Fatma Songül Gültekin’in sertifikasını Bolu Bld SK antrenörü Yasin Yükseler, 

En iyi kaleci ödülünü almaya hak kazanan Gaziantep Polisgücü SK oyuncusu Burcu Öztekin’e  sertifikasını Organizasyon Kurulu Üyemiz İbrahim Halil Çınar

Gol Kralı ödülünü almaya hak kazanan Gaziantep Büyükşehir Bld Nizip GSK oyuncusu Perihan Küçükkoç’un sertifikasını Milli Sporcumuz Büşra Tırpan takdim etti.