1-3 Mart 2017 tarihleri arasında Trabzon – Yomra Spor Salonunda oynanan 2016-2017 Sezonu Erkekler Salon 2.Lig’de oynanan son maçların ardından kupa töreni yapıldı.

Yomra Kaymakamı Hasan Balcı,Trabzon GHSİM İl Müdürü Birdal Öztürk,Yomra GHSİM İlçe Müdürü Cengiz Aydoğdu ve Trabzon Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Cahit Erdem kupa töreninde hazır bulundu.

Topladığı 16 Puanla namağlup olarak  2016-2017 Sezonu Erkekler Salon 2.Lig’i Şampiyon olarak tamamlayan Nizip Birlik SK’nın kupa ve madalyalarını Yomra Kaymakamı Hasan Balcı verirken,

İkinci olan Diyarbakır Peyas SK’nın kupa ve madalyalarını Trabzon ASKF Başkanı Cahit Erdem verdi.

Üçüncü olan Konya GSK’nın ise kupa ve madalyalarını Trabzon GHSİM İl Müdürü Birdal Öztürk Takdim etti.

2016-2017 Sezonu Erkekler Salon 2.Lig’de

En İyi Oyuncu olan ; Yunus Şahin’in (Nizip Birlik) plaketini Yomra GHSİM İlçe Müdürü Cengiz Aydoğdu,

Gol Kralı olan, Ali Gaffar Duva’nın (Peyas SK) plaketini İl Temsilcimiz Cemal Ayan,

En İyi Kaleci olan Nurettin Erce’nin plaketini ise Trabzon Futbol İl Temsilcisi Zeki Kurt verdi.

Trabzon Hokey İl Temsilcimiz Cemal Ayan, hokeye sunduğu katkıların anısına Trabzon ASKF Başkanı Cahit Erdem’e Federasyon Başkanımız Sadık Karakan,Başkan Vekilimiz Bayram Yüksel ve tüm kurulları adına plaket takdim etti.

2016-2017 Sezonu Erkekler Salon 2. Lig’de Puan Durumu ve Sonuçlar

PUAN TABLOSU
SIRA Takım O G B M AT Y AVR P
1 NİZİP BİRLİK 6 5 1 0 42 17 25 16
2 PEYAS SK 6 5 0 1 37 11 26 15
3 KONYA GSK 6 4 0 2 23 23 0 12
4 KURHAN SK 6 3 0 3 20 22 -2 9
5 FATSA DENİZCİLİK SK 6 2 1 3 23 18 5 7
6 ADRENALİN SK 6 1 0 5 10 33 -23 3
7 06 TURKUAZ SK 6 0 0 6 10 41 -31 0

 

1 Mart 2017 Çarşamba 09:00 06 TURKUAZ SK 1 7 NİZİP BİRLİK
1 Mart 2017 Çarşamba 10:00 ADRENALİN SK 2 4 KURHAN SK
1 Mart 2017 Çarşamba 11:00 FATSA DENİZCİLİK SK 2 4 KONYA GSK
1 Mart 2017 Çarşamba 15:00 KONYA GSK 2 6 PEYAS SK
1 Mart 2017 Çarşamba 16:00 FATSA DENİZCİLİK SK 6 2 06 TURKUAZ SK
1 Mart 2017 Çarşamba 17:00 KURHAN SK 2 5 NİZİP BİRLİK
1 Mart 2017 Çarşamba 19:00 ADRENALİN SK 1 10 PEYAS SK
2 Mart 2017 Perşembe 09:00 NİZİP BİRLİK 10 2 KONYA GSK
2 Mart 2017 Perşembe 10:00 PEYAS SK 3 2 FATSA DENİZCİLİK SK
2 Mart 2017 Perşembe 11:00 06 TURKUAZ SK 1 3 ADRENALİN SK
2 Mart 2017 Perşembe 15:00 KURHAN SK 3 2 FATSA DENİZCİLİK SK
2 Mart 2017 Perşembe 16:00 NİZİP BİRLİK 10 3 ADRENALİN SK
2 Mart 2017 Perşembe 17:00 PEYAS SK 9 0 06 TURKUAZ SK
2 Mart 2017 Perşembe 19:00 KONYA GSK 3 2 KURHAN SK
3 Mart 2017 Cuma 09:00 PEYAS SK 6 2 KURHAN SK
3 Mart 2017 Cuma 10:00 06 TURKUAZ SK 2 9 KONYA GSK
3 Mart 2017 Cuma 11:00 ADRENALİN SK 0 5 FATSA DENİZCİLİK SK
3 Mart 2017 Cuma 13:00 NİZİP BİRLİK 4 3 PEYAS SK
3 Mart 2017 Cuma 14:00 KONYA GSK 3 1 ADRENALİN SK
3 Mart 2017 Cuma 15:00 KURHAN SK 7 4 06 TURKUAZ SK
3 Mart 2017 Cuma 16:00 FATSA DENİZCİLİK SK 6 6 NİZİP BİRLİK

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here